Tuesday, November 24, 2015

Zagrajmy w Crossy Road

Apple TV 4 niestety nie można powiązać z dwóch różnych pilotów Apple TV 4 Siri, co oznacza, że Apple TV 4 nie obsługuje gier multiplayer za pomocą wielu pilotów Apple TV 4 Siri. Jednak jeśli jesteś pewien gospodarstwo domowe z wielu urządzeń iOS 9, jest możliwe do gry multiplayer gry na Apple TV 4 za pomocą urządzenia iOS 9 z gry app, który ma Apple TV 4 multiplayer funkcjonalność wbudowany w niego. Crossy Road jest jednym z takich przykładów tvOS i iOS 9 aplikacji, który może obsługiwać krzyż multiplayer poparcie platformy. Aby włączyć tryb multiplayer na Crossy Road, trzeba będzie pobrać Crossy Road gra aplikacji na Apple TV 4 i urządzenia iOS 9.


Następnie otwórz Crossy Road na Apple TV 4. Przejdź do ekranu wyboru postaci, a następnie przewiń do lewej dostęp do trybu multiplayer. Jeśli nie masz żadnych znaków odblokowany, musisz odblokować co najmniej jeden przed trybie multiplayer staje się dostępna.

To zajmuje tylko kilka gry jeśli nie zrobiłeś tego jeszcze. Wreszcie otwarcie drogi Crossy na urządzeniu z systemem iOS 9 i naciśnij strzałkę, która pojawia się w prawym dolnym rogu ekranu wyświetlacza. Następnie stuknij ikonę, która wygląda jak kontroler gier wideo. Po kilku sekundach iOS app 9 Crossy Road i aplikacji Apple TV 4 Crossy drogowego powinien być podłączony i P1 lub P2 powinny pojawić się w prawym górnym rogu. Jeśli Crossy Road multiplayer nie wydaje się do pracy lub chcesz się połączyć, spróbuj sił rzucenie Crossy Road aplikacji na Apple TV 4 i urządzenia iOS 9, a następnie otwórz aplikacji. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić,
Crossy Road hack

Oto przewodnik z wielu porad dla Apple TV 4. Na urządzenia iOS 9 po prostu dotknij dwukrotnie przycisk home i przesuń palcem w górę na okno aplikacji, aby wymusić zamknięcie aplikacji. Jeśli chcesz wypróbować inny wieloosobowa gra na tvOS, spróbuj Push It, "współczesnego twist Pictionary, który zamienia Twój Apple TV w konsolę do gier," zgodnie z deweloperem, czerwony wiatr oprogramowania. Jeśli jesteś fanem Crossy Road, w stylu retro reimagining Frogger z kolorowych grywalnych postaci i dwie miarki wackiness, a następnie być może chcieli wiedzieć, że samo facetów, którzy dokonali tej gry mają tylko zgasić arcade shoot-em-up Shooty nieba. To nie jest technicznie tej samej firmy jako Crossy Road, który został opracowany przez Hipster wieloryba. Shooty niebo jest pomysłem gry Mighty, który zawiera dwa kluczowe deweloperzy z Crossy Road: Andy suma i Matt Hall. Gra oferuje jego poprzednik topornie, kolorowe estetyczne i powrót do kolekcjonerskich, że droga Crossy tak wciągająca.

Crossy Road Cheats
 Shooty niebo gra dużo inaczej niż Crossy Road. Podobnie jak Crossy Road jest Frogger, Shooty niebo jest do tych niezliczonych góra dół że Kula piekło gry że zatłoczone Arkady w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Ziemi przewija się przez poniżej i Twój statek odpala automatycznie. Musisz używać palca pilot twój mały znak wokół ekranu, unikając ogień wroga. Broni zaczynasz jak dmuchawki, ale krach otwarte prezenty zwalnia kolekcjonerskich, że włączyć się do latania Arsenalu, wrogów się coraz bardziej trudne i coraz bardziej skomplikowane, jak go. To jest zabawa, jasne gierkę, sprawia, że jego pieniądze od reklamy w grach. Jeśli brzmi to jak swoją filiżankę herbaty, nad głową do sklepu gry Google i pobrać bezpłatną kopię. Co myślisz? Jest niebo Shooty rodzaj gry, lub masz zamiar przejścia na ten jeden? Daj nam znać w komentarzach! Chłopaki za Crossy droga naprawdę wiedzą, jak zrobić wspaniałych gier. No przynajmniej, fajne gry zręcznościowe, które każdy może grać i cieszyć się. Shooty niebo jest nowa gra zręcznościowa strzelanka, która przynosi ci w powietrzu a nie drogi. Nie więcej pomijam, skacze i skoki--po prostu latające i strzelanie wrogów aż do wysadzenia ich wszystkiego. Tam gdzieś w niebo zobaczysz zwierząt jazdy samolotów i próbuje strzelać na dół. Nie wiemy, ich motywy, dlaczego są one po ale to dobrze, bo masz nie więcej czasu do pogaduszek. Po prostu strzelać ' em i nikt nie może denerwuje Cię teraz. Jedno trafienie może uczynić je wybuchnąć więc lepiej Uważaj, jak tam będzie mnóstwo wybuch będzie stało. W przeciwieństwie do Crossy drodze gdzie trzeba wskoczyć i uniknąć pojazdu, musisz tylko uniki, Kaczka, a splot. Jest to klasyczny pływające, gra zręcznościowa strzelanka, która jest naprawdę atrakcyjna. To nie jest coś, co można będzie grać godzinami, ale to jest jedna gra, którą Państwo chcieliby na wracają do szczególnie kiedy masz dużo czasu, aby zabić. Grafika 3D w grze jest oczywiście podobne do Cross Road. Wydaje się, że grafika voxel więcej niż trend jest teraz. Obrazy kolorowe i boxy są teraz popularne, dzięki lubi Monument Valley, Crossy Road, dół góra, itp. Skoro ten jeden jest od deweloperów Crossy Road, powinien spodziewamy się patrz Pac-Man, księżniczka Ida i PSY w niebie wkrótce? Zobaczymy o tym jeśli zrobią Kamea.